Preloader

Sweeth Tooth

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem qui bibendum auctor, nisi elit consequat gravi.
1-677-124-44227 info@your business.com 184 Main Collins Street West V. 8007

FOLLOW US ON INSTAGRAM

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem qui

Rolovaná zmrzlina Ostrava

Celý svět nezměníme, ale co změnit můžeme, tak je svět zmrzliny. Tak by se dala popsat počáteční myšlenka, která stála za vznikem našeho podniku Zmrzka&Rolka. Asi nikoho z nás by nenapadlo, že rolovaná zmrzlina bude tím, čemu se budeme jednoho dne věnovat, nicméně víra, že to můžeme dělat nejlépe v celé České republice, rozhodla o tom, že jsme se stali zmrzlináři. Než jsme v dubnu 2018 přišli s rolovanou zmrzlinou, jak ji znáte, tak to zabralo rok dlouhý proces, během kterého jsme sháněli auto z Francie, sbírali zkušenosti na Filipínách či ve Velké Británii a prožili spoustu dalších dobrodružství. Stálo to za to a jsme rádi, že celek, který tím vším vznikl, dokáží zákazníci ocenit a právě díky nim může Zmrzka&Rolka fungovat v naší domovině, v místech, kde jsme vyrůstali.

Jelikož vše v životě je o štěstí a o dobrých lidech okolo, tak bychom na tomto místě rádi zmínili přínos dvou hvězd, které Zmrzku&Rolku velmi výrazně ovlivnily a pomohly nám se dostat do bodu, ve kterém aktuálně jsme.
Těžko si představit naše fungování bez pana Romana Kadlčíka z Avion Shopping Parku, který nám v různých situacích vždy ochotně pomohl a je vždy naší oporou. Uvědomujeme si, že podobně empatických a ochotných lidí není mnoho.
Veškeré technické záležitosti by byly nepředstavitelně těžší, kdyby nám nepomáhal skvělý kolektiv z ostravské odtahovky PORT4U, rodině Ondrušových i všem ostatním patří naše poděkování a nekonečné pocity vděčnosti.

Až někdy budete v Ostravě, tak se určitě za námi do Avion Shopping Parku zastavte – i kdybyste náhodou na zmrzlinu neměli chuť, rádi vám dáme aspoň třeba samolepku. Ještě jednou děkujeme, že díky vám patří Zmrzka&Rolka do regionu, do kterého patříme i my.

tým Zmrzka&Rolka