Preloader

Sweeth Tooth

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem qui bibendum auctor, nisi elit consequat gravi.
1-677-124-44227 info@your business.com 184 Main Collins Street West V. 8007

FOLLOW US ON INSTAGRAM

Lorem Ipsum proin gravida nibh vel velit auctor aliquetenean sollicitudin, lorem qui

Rolovaná zmrzlina Ostrava

Celý svět nezměníme, ale co změnit můžeme, tak je svět zmrzliny (a celkově sladké fast foodové gastronomie). Tak by se dala popsat počáteční myšlenka, která stála za vznikem našeho podniku Zmrzka&Rolka. Asi nikoho z nás by nenapadlo, že rolovaná zmrzlina bude tím, čemu se budeme jednoho dne věnovat, nicméně víra, že to můžeme dělat nejlépe v celé České republice, rozhodla o tom, že jsme se stali zmrzlináři. Než jsme v dubnu 2018 přišli s rolovanou zmrzlinou, jak ji znáte, tak to zabralo rok dlouhý proces, během kterého jsme sháněli auto z Francie, sbírali zkušenosti na Filipínách či ve Velké Británii a prožili spoustu dalších dobrodružství. Stálo to za to a jsme rádi, že celek, který tím vším vznikl, dokáží zákazníci ocenit a právě díky nim může Zmrzka&Rolka fungovat v naší domovině, v místech, kde jsme vyrůstali.

Jelikož vše v životě je o štěstí a o dobrých lidech okolo, tak bychom na tomto místě rádi zmínili přínos dvou hvězd, které Zmrzku&Rolku velmi výrazně ovlivnily a pomohly nám se dostat do bodu, ve kterém aktuálně jsme.
Těžko si představit naše fungování bez pana Romana Kadlčíka z Avion Shopping Parku, který nám v různých situacích vždy ochotně pomohl a je vždy naší oporou. Uvědomujeme si, že podobně empatických a ochotných lidí není mnoho.
Veškeré technické záležitosti by byly nepředstavitelně těžší, kdyby nám nepomáhal skvělý kolektiv z ostravské odtahovky PORT4U, rodině Ondrušových i všem ostatním patří naše poděkování a nekonečné pocity vděčnosti.

Skrz všechnu tvrdou práci se nám v létě 2019 podařilo otevřít naši první vnitřní pobočku, takže z dodávky před Avionem se stal kiosek v samotném srdci jídelní zóny toho samého obchodu. S tím vším souvisel i rozvoj sortimentu a tak u nás nyní můžete naleznout kromě zmrzliny i nápoje, kávu, palačinky, vafle či donuty. Budeme moc rádi, pokud nám nadále budete pomáhat budovat naši novodobou cukrárnu a věříme, že společně vytvoříme výjimečný koncept 🙂

tým Zmrzka&Rolka